Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 1   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 408101   Gjennomsnitt pr dag: 83.03

Mest populære ukedag:
Søndag 16.2%
Mandag 15.0%
Tirsdag 14.1%
Lørdag 14.1%
Onsdag 13.8%
Torsdag 13.8%
Fredag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 63.2%
Chrome 9.5%
Explorer 6.0%
Mozilla Firefox 5.9%
Explorer 7 5.3%
Explorer 9 5.3%
Explorer 8 2.3%
Explorer 6 0.8%
Opera 0.8%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 8 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 23.0%
Macintosh 16.3%
Windows NT 4 14.9%
Linux 11.9%
Windows Vista 9.1%
Ukjent 8.0%
Windows XP 7.4%
Windows 95 4.2%
Windows 10 3.9%
Windows 98 1.0%
Windows Server 0.4%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 49.7%
1366x768 9.0%
1280x800 8.1%
1920x1080 7.8%
768x1024 6.1%
1024x768 2.7%
1536x864 2.6%
1680x1050 1.6%
1280x1024 1.0%
1600x900 1.0%
1440x900 0.9%
480x800 0.9%
360x640 0.6%
320x480 0.6%
320x568 0.5%
1400x1050 0.5%
1438x808 0.5%
1152x864 0.5%
1024x819 0.4%
1920x1200 0.3%
720x1280 0.3%
1024x640 0.2%
1280x720 0.2%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.1%
2560x1440 0.1%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.0%
800x1362 0.0%
1192x670 0.0%
1821x1024 0.0%
1607x904 0.0%
403x716 0.0%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Dagsbesøk Torsdag 30. april 2015:
00:00-01:00
01:00-02:00
02:00-03:00
03:00-04:00
04:00-05:00
05:00-06:00
06:00-07:00
07:00-08:00
08:00-09:00
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
23:00-24:00 1
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 1801
01:00-02:00 771
02:00-03:00 511
03:00-04:00 468
04:00-05:00 433
05:00-06:00 516
06:00-07:00 1151
07:00-08:00 2056
08:00-09:00 3256
09:00-10:00 3858
10:00-11:00 3612
11:00-12:00 3110
12:00-13:00 3110
13:00-14:00 3118
14:00-15:00 3235
15:00-16:00 3233
16:00-17:00 3617
17:00-18:00 3816
18:00-19:00 3622
19:00-20:00 3583
20:00-21:00 4519
21:00-22:00 4933
22:00-23:00 5234
23:00-24:00 7848

Besøkende pr måned:
Mai 2021829
April 20211593
Mars 20211448
Februar 20211466
Januar 20211974
Desember 20201715
November 20201540
Oktober 20201525
September 20201536
August 20201492
Juli 2020640
Juni 20201746
Mai 20202127
April 20202033
Mars 20202142
Februar 20202439
Januar 20202581
Desember 20192606
November 20192437
Oktober 20192411
September 20192195
August 20192751
Juli 20192783
Juni 20192757
Mai 20193545
April 20192579
Mars 20192897
Februar 20192419
Januar 20192688
Desember 20182287
November 20182368
Oktober 20182216
Juni 20181
Mai 20182
Februar 201812
Januar 20182175
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2019:
6. Onsdag 1. mai 2013:
7. Tirsdag 1. mai 2012:
8. Søndag 30. april 2017:
9. Torsdag 30. april 2015:
10. Onsdag 30. april 2014:
11. Tirsdag 30. april 2013:
12. Søndag 21. mai 2017:
13. Søndag 5. mai 2013:
14. Lørdag 1. mai 2010:
15. Mandag 2. mai 2016:

Dagsbesøk:

Antall:
S?ndag 16. mai 2021
1
L?rdag 15. mai 2021
Fredag 14. mai 2021
Torsdag 13. mai 2021
Onsdag 12. mai 2021
Tirsdag 11. mai 2021
Mandag 10. mai 2021
S?ndag 9. mai 2021
L?rdag 8. mai 2021
Fredag 7. mai 2021
Torsdag 6. mai 2021
Onsdag 5. mai 2021
Tirsdag 4. mai 2021
Mandag 3. mai 2021
S?ndag 2. mai 2021
L?rdag 1. mai 2021
Fredag 30. april 2021
Torsdag 29. april 2021
Onsdag 28. april 2021
Tirsdag 27. april 2021
Mandag 26. april 2021
S?ndag 25. april 2021
L?rdag 24. april 2021
Fredag 23. april 2021
Torsdag 22. april 2021
Onsdag 21. april 2021
Tirsdag 20. april 2021
Mandag 19. april 2021
S?ndag 18. april 2021
L?rdag 17. april 2021
Fredag 16. april 2021
Torsdag 15. april 2021
Onsdag 14. april 2021
Tirsdag 13. april 2021
Mandag 12. april 2021
S?ndag 11. april 2021
L?rdag 10. april 2021
Fredag 9. april 2021
Torsdag 8. april 2021
Onsdag 7. april 2021
Tirsdag 6. april 2021
Mandag 5. april 2021
S?ndag 4. april 2021
L?rdag 3. april 2021
Fredag 2. april 2021
Torsdag 1. april 2021
Onsdag 31. mars 2021
Tirsdag 30. mars 2021
Mandag 29. mars 2021
S?ndag 28. mars 2021
L?rdag 27. mars 2021
Fredag 26. mars 2021
Torsdag 25. mars 2021
Onsdag 24. mars 2021
Tirsdag 23. mars 2021
Mandag 22. mars 2021
S?ndag 21. mars 2021
L?rdag 20. mars 2021
Fredag 19. mars 2021
Torsdag 18. mars 2021
Onsdag 17. mars 2021
Tirsdag 16. mars 2021
Mandag 15. mars 2021
S?ndag 14. mars 2021
L?rdag 13. mars 2021
Fredag 12. mars 2021
Torsdag 11. mars 2021
Onsdag 10. mars 2021
Tirsdag 9. mars 2021
Mandag 8. mars 2021
S?ndag 7. mars 2021
L?rdag 6. mars 2021
Fredag 5. mars 2021
Torsdag 4. mars 2021
Onsdag 3. mars 2021
Tirsdag 2. mars 2021
Mandag 1. mars 2021
S?ndag 28. februar 2021
L?rdag 27. februar 2021
Fredag 26. februar 2021
Torsdag 25. februar 2021
Onsdag 24. februar 2021
Tirsdag 23. februar 2021
Mandag 22. februar 2021
S?ndag 21. februar 2021
L?rdag 20. februar 2021
Fredag 19. februar 2021
Torsdag 18. februar 2021
Onsdag 17. februar 2021
Tirsdag 16. februar 2021
Mandag 15. februar 2021
S?ndag 14. februar 2021
L?rdag 13. februar 2021
Fredag 12. februar 2021
Torsdag 11. februar 2021
Onsdag 10. februar 2021
Tirsdag 9. februar 2021
Mandag 8. februar 2021
S?ndag 7. februar 2021
L?rdag 6. februar 2021


Idrettslaget © 2021