Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 37   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 401917   Gjennomsnitt pr dag: 83.77

Mest populære ukedag:
Søndag 16.4%
Mandag 15.0%
Tirsdag 14.1%
Lørdag 14.0%
Onsdag 13.8%
Torsdag 13.8%
Fredag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 63.5%
Chrome 8.8%
Explorer 6.1%
Mozilla Firefox 6.0%
Explorer 7 5.4%
Explorer 9 5.4%
Explorer 8 2.4%
Explorer 6 0.9%
Opera 0.9%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 8 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 23.3%
Macintosh 16.1%
Windows NT 4 15.0%
Linux 11.5%
Windows Vista 9.2%
Ukjent 7.9%
Windows XP 7.5%
Windows 95 4.2%
Windows 10 3.6%
Windows 98 1.0%
Windows Server 0.4%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 48.8%
1366x768 9.2%
1280x800 8.3%
1920x1080 7.9%
768x1024 6.2%
1024x768 2.7%
1536x864 2.7%
1680x1050 1.6%
1280x1024 1.1%
1600x900 1.0%
1440x900 0.9%
480x800 0.9%
360x640 0.6%
320x480 0.6%
320x568 0.5%
1400x1050 0.5%
1438x808 0.5%
1152x864 0.5%
1024x819 0.4%
1920x1200 0.3%
720x1280 0.3%
1024x640 0.2%
1280x720 0.2%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.1%
2560x1440 0.1%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.0%
800x1362 0.0%
1192x670 0.0%
1821x1024 0.0%
1607x904 0.0%
403x716 0.0%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Dagsbesøk Tirsdag 29. september 2020:
00:00-01:00 2
01:00-02:00
02:00-03:00
03:00-04:00
04:00-05:00
05:00-06:00
06:00-07:00 1
07:00-08:00 4
08:00-09:00 1
09:00-10:00 5
10:00-11:00 2
11:00-12:00 2
12:00-13:00 5
13:00-14:00 3
14:00-15:00 2
15:00-16:00 5
16:00-17:00 1
17:00-18:00 3
18:00-19:00 3
19:00-20:00 2
20:00-21:00 3
21:00-22:00 3
22:00-23:00 5
23:00-24:00 2
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 1631
01:00-02:00 690
02:00-03:00 447
03:00-04:00 400
04:00-05:00 366
05:00-06:00 460
06:00-07:00 1048
07:00-08:00 1854
08:00-09:00 2957
09:00-10:00 3484
10:00-11:00 3250
11:00-12:00 2826
12:00-13:00 2854
13:00-14:00 2784
14:00-15:00 2946
15:00-16:00 2933
16:00-17:00 3276
17:00-18:00 3484
18:00-19:00 3269
19:00-20:00 3284
20:00-21:00 4120
21:00-22:00 4542
22:00-23:00 4826
23:00-24:00 7496

Besøkende pr måned:
Januar 20211126
Desember 20201715
November 20201540
Oktober 20201525
September 20201536
August 20201492
Juli 2020640
Juni 20201746
Mai 20202127
April 20202033
Mars 20202142
Februar 20202439
Januar 20202581
Desember 20192606
November 20192437
Oktober 20192411
September 20192195
August 20192751
Juli 20192783
Juni 20192757
Mai 20193545
April 20192579
Mars 20192897
Februar 20192419
Januar 20192688
Desember 20182287
November 20182368
Oktober 20182216
Juni 20181
Mai 20182
Februar 201812
Januar 20182175
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2019:
6. Onsdag 1. mai 2013:
7. Tirsdag 1. mai 2012:
8. Søndag 30. april 2017:
9. Torsdag 30. april 2015:
10. Onsdag 30. april 2014:
11. Tirsdag 30. april 2013:
12. Søndag 21. mai 2017:
13. Søndag 5. mai 2013:
14. Lørdag 1. mai 2010:
15. Mandag 2. mai 2016:

Dagsbesøk:

Antall:
Tirsdag 19. januar 2021
Mandag 18. januar 2021
S?ndag 17. januar 2021
L?rdag 16. januar 2021
Fredag 15. januar 2021
Torsdag 14. januar 2021
Onsdag 13. januar 2021
Tirsdag 12. januar 2021
Mandag 11. januar 2021
S?ndag 10. januar 2021
L?rdag 9. januar 2021
Fredag 8. januar 2021
Torsdag 7. januar 2021
Onsdag 6. januar 2021
Tirsdag 5. januar 2021
Mandag 4. januar 2021
S?ndag 3. januar 2021
L?rdag 2. januar 2021
Fredag 1. januar 2021
Torsdag 31. desember 2020
Onsdag 30. desember 2020
Tirsdag 29. desember 2020
Mandag 28. desember 2020
S?ndag 27. desember 2020
L?rdag 26. desember 2020
Fredag 25. desember 2020
Torsdag 24. desember 2020
Onsdag 23. desember 2020
Tirsdag 22. desember 2020
Mandag 21. desember 2020
S?ndag 20. desember 2020
L?rdag 19. desember 2020
Fredag 18. desember 2020
Torsdag 17. desember 2020
Onsdag 16. desember 2020
Tirsdag 15. desember 2020
Mandag 14. desember 2020
S?ndag 13. desember 2020
L?rdag 12. desember 2020
Fredag 11. desember 2020
Torsdag 10. desember 2020
Onsdag 9. desember 2020
Tirsdag 8. desember 2020
Mandag 7. desember 2020
S?ndag 6. desember 2020
L?rdag 5. desember 2020
Fredag 4. desember 2020
Torsdag 3. desember 2020
Onsdag 2. desember 2020
Tirsdag 1. desember 2020
Mandag 30. november 2020
S?ndag 29. november 2020
L?rdag 28. november 2020
Fredag 27. november 2020
Torsdag 26. november 2020
Onsdag 25. november 2020
Tirsdag 24. november 2020
Mandag 23. november 2020
S?ndag 22. november 2020
L?rdag 21. november 2020
Fredag 20. november 2020
Torsdag 19. november 2020
Onsdag 18. november 2020
Tirsdag 17. november 2020
Mandag 16. november 2020
S?ndag 15. november 2020
L?rdag 14. november 2020
Fredag 13. november 2020
Torsdag 12. november 2020
Onsdag 11. november 2020
Tirsdag 10. november 2020
Mandag 9. november 2020
S?ndag 8. november 2020
L?rdag 7. november 2020
Fredag 6. november 2020
Torsdag 5. november 2020
Onsdag 4. november 2020
Tirsdag 3. november 2020
Mandag 2. november 2020
S?ndag 1. november 2020
L?rdag 31. oktober 2020
Fredag 30. oktober 2020
Torsdag 29. oktober 2020
Onsdag 28. oktober 2020
Tirsdag 27. oktober 2020
Mandag 26. oktober 2020
S?ndag 25. oktober 2020
L?rdag 24. oktober 2020
Fredag 23. oktober 2020
Torsdag 22. oktober 2020
Onsdag 21. oktober 2020
Tirsdag 20. oktober 2020
Mandag 19. oktober 2020
S?ndag 18. oktober 2020
L?rdag 17. oktober 2020
Fredag 16. oktober 2020
Torsdag 15. oktober 2020
Onsdag 14. oktober 2020
Tirsdag 13. oktober 2020
Mandag 12. oktober 2020


Idrettslaget © 2021