Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 2   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 395512   Gjennomsnitt pr dag: 84.55

Mest populære ukedag:
Søndag 16.7%
Mandag 14.9%
Tirsdag 14.1%
Lørdag 14.0%
Onsdag 13.7%
Torsdag 13.7%
Fredag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 63.9%
Chrome 8.0%
Explorer 6.2%
Mozilla Firefox 6.0%
Explorer 7 5.5%
Explorer 9 5.5%
Explorer 8 2.4%
Explorer 6 0.9%
Opera 0.9%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 8 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 23.7%
Macintosh 15.9%
Windows NT 4 15.2%
Linux 11.3%
Windows Vista 9.4%
Ukjent 8.0%
Windows XP 7.6%
Windows 95 4.3%
Windows 10 3.2%
Windows 98 1.0%
Windows Server 0.5%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 48.0%
1366x768 9.3%
1280x800 8.4%
1920x1080 8.1%
768x1024 6.3%
1024x768 2.8%
1536x864 2.7%
1680x1050 1.6%
1280x1024 1.1%
1600x900 1.1%
1440x900 0.9%
480x800 0.9%
360x640 0.6%
320x480 0.6%
320x568 0.5%
1400x1050 0.5%
1438x808 0.5%
1152x864 0.5%
1024x819 0.4%
1920x1200 0.3%
720x1280 0.3%
1024x640 0.2%
1280x720 0.2%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.1%
2560x1440 0.1%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.1%
800x1362 0.0%
1192x670 0.0%
1821x1024 0.0%
1607x904 0.0%
403x716 0.0%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Dagsbesøk S?ndag 2. august 2020:
00:00-01:00
01:00-02:00
02:00-03:00
03:00-04:00
04:00-05:00
05:00-06:00
06:00-07:00
07:00-08:00
08:00-09:00
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00 5
19:00-20:00 5
20:00-21:00 2
21:00-22:00 4
22:00-23:00 3
23:00-24:00 4
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 1453
01:00-02:00 631
02:00-03:00 399
03:00-04:00 355
04:00-05:00 325
05:00-06:00 406
06:00-07:00 938
07:00-08:00 1697
08:00-09:00 2704
09:00-10:00 3087
10:00-11:00 2953
11:00-12:00 2541
12:00-13:00 2506
13:00-14:00 2470
14:00-15:00 2657
15:00-16:00 2641
16:00-17:00 2935
17:00-18:00 3102
18:00-19:00 2894
19:00-20:00 2969
20:00-21:00 3708
21:00-22:00 4082
22:00-23:00 4324
23:00-24:00 7045

Besøkende pr måned:
September 20201037
August 20201492
Juli 2020640
Juni 20201746
Mai 20202127
April 20202033
Mars 20202142
Februar 20202439
Januar 20202581
Desember 20192606
November 20192437
Oktober 20192411
September 20192195
August 20192751
Juli 20192783
Juni 20192757
Mai 20193545
April 20192579
Mars 20192897
Februar 20192419
Januar 20192688
Desember 20182287
November 20182368
Oktober 20182216
Juni 20181
Mai 20182
Februar 201812
Januar 20182175
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2019:
6. Onsdag 1. mai 2013:
7. Tirsdag 1. mai 2012:
8. Søndag 30. april 2017:
9. Torsdag 30. april 2015:
10. Onsdag 30. april 2014:
11. Tirsdag 30. april 2013:
12. Søndag 21. mai 2017:
13. Søndag 5. mai 2013:
14. Lørdag 1. mai 2010:
15. Mandag 2. mai 2016:

Dagsbesøk:

Antall:
Mandag 21. september 2020
2
S?ndag 20. september 2020
L?rdag 19. september 2020
Fredag 18. september 2020
Torsdag 17. september 2020
Onsdag 16. september 2020
Tirsdag 15. september 2020
Mandag 14. september 2020
S?ndag 13. september 2020
L?rdag 12. september 2020
Fredag 11. september 2020
Torsdag 10. september 2020
Onsdag 9. september 2020
Tirsdag 8. september 2020
Mandag 7. september 2020
S?ndag 6. september 2020
L?rdag 5. september 2020
Fredag 4. september 2020
Torsdag 3. september 2020
Onsdag 2. september 2020
Tirsdag 1. september 2020
Mandag 31. august 2020
S?ndag 30. august 2020
L?rdag 29. august 2020
Fredag 28. august 2020
Torsdag 27. august 2020
Onsdag 26. august 2020
Tirsdag 25. august 2020
Mandag 24. august 2020
S?ndag 23. august 2020
L?rdag 22. august 2020
Fredag 21. august 2020
Torsdag 20. august 2020
Onsdag 19. august 2020
Tirsdag 18. august 2020
Mandag 17. august 2020
S?ndag 16. august 2020
L?rdag 15. august 2020
Fredag 14. august 2020
Torsdag 13. august 2020
Onsdag 12. august 2020
Tirsdag 11. august 2020
Mandag 10. august 2020
S?ndag 9. august 2020
L?rdag 8. august 2020
Fredag 7. august 2020
Torsdag 6. august 2020
Onsdag 5. august 2020
Tirsdag 4. august 2020
Mandag 3. august 2020
S?ndag 2. august 2020
Mandag 20. juli 2020
1
Søndag 19. juli 2020
Søndag 19. juli 2020
Lørdag 18. juli 2020
Fredag 17. juli 2020
Torsdag 16. juli 2020
Onsdag 15. juli 2020
Tirsdag 14. juli 2020
Mandag 13. juli 2020
2
Mandag 6. juli 2020
Søndag 5. juli 2020
Lørdag 4. juli 2020
3
Fredag 3. juli 2020
Torsdag 2. juli 2020
Onsdag 1. juli 2020
Tirsdag 30. juni 2020
Mandag 29. juni 2020
Søndag 28. juni 2020
Lørdag 27. juni 2020
Fredag 26. juni 2020
Torsdag 25. juni 2020
Onsdag 24. juni 2020
Tirsdag 23. juni 2020
Mandag 22. juni 2020
Søndag 21. juni 2020
Lørdag 20. juni 2020
Fredag 19. juni 2020
Torsdag 18. juni 2020
Onsdag 17. juni 2020
Tirsdag 16. juni 2020
Mandag 15. juni 2020
Søndag 14. juni 2020
Lørdag 13. juni 2020
Fredag 12. juni 2020
Torsdag 11. juni 2020
Onsdag 10. juni 2020
Tirsdag 9. juni 2020
Mandag 8. juni 2020
Søndag 7. juni 2020
Lørdag 6. juni 2020
Fredag 5. juni 2020
Torsdag 4. juni 2020
Onsdag 3. juni 2020
Tirsdag 2. juni 2020
Mandag 1. juni 2020
Søndag 31. mai 2020
Lørdag 30. mai 2020
Fredag 29. mai 2020
Torsdag 28. mai 2020


Idrettslaget © 2020