Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 1   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 449208   Gjennomsnitt pr dag: 81.00

Mest populære ukedag:
Mandag 15.2%
Søndag 14.9%
Lørdag 14.4%
Tirsdag 14.3%
Onsdag 14.0%
Torsdag 14.0%
Fredag 13.2%
      
Nettleser:
Netscape 6 61.3%
Chrome 13.8%
Mozilla Firefox 5.6%
Explorer 5.4%
Explorer 7 4.8%
Explorer 9 4.8%
Explorer 8 2.1%
Explorer 6 0.8%
Opera 0.8%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 8 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 20.8%
Macintosh 17.2%
Windows NT 4 14.2%
Linux 13.6%
Windows Vista 8.2%
Ukjent 8.0%
Windows XP 6.7%
Windows 10 5.8%
Windows 95 4.0%
Windows 98 1.1%
Windows Server 0.4%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 54.5%
1366x768 8.1%
1280x800 7.4%
1920x1080 7.0%
768x1024 5.5%
1024x768 2.4%
1536x864 2.4%
1680x1050 1.4%
1280x1024 0.9%
1600x900 0.9%
1440x900 0.8%
480x800 0.8%
360x640 0.5%
320x480 0.5%
320x568 0.5%
1400x1050 0.4%
1438x808 0.4%
1152x864 0.4%
1024x819 0.4%
1920x1200 0.3%
720x1280 0.3%
1024x640 0.2%
1280x720 0.2%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.1%
1280x960 0.1%
2560x1440 0.1%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.0%
1188x668 0.0%
1882x1059 0.0%
1272x708 0.0%
320x396 0.0%
1140x641 0.0%
800x1362 0.0%
1192x670 0.0%
1821x1024 0.0%
1607x904 0.0%
403x716 0.0%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Travleste timer idag:
1. 03:00-04:00 1
Se alle timene idag

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 2895
01:00-02:00 1329
02:00-03:00 905
03:00-04:00 826
04:00-05:00 834
05:00-06:00 951
06:00-07:00 2081
07:00-08:00 3269
08:00-09:00 5259
09:00-10:00 6191
10:00-11:00 5751
11:00-12:00 4954
12:00-13:00 5033
13:00-14:00 5003
14:00-15:00 5069
15:00-16:00 5148
16:00-17:00 5860
17:00-18:00 6050
18:00-19:00 5711
19:00-20:00 5858
20:00-21:00 7154
21:00-22:00 7698
22:00-23:00 8237
23:00-24:00 10456

Besøkende pr måned:
Februar 2023340
Januar 20231997
Desember 20221821
November 20221978
Oktober 20222243
September 20221862
August 20221860
Juli 20221609
Juni 20222153
Mai 20222683
April 20222067
Mars 20221912
Februar 20221742
Januar 20221859
Desember 20211903
November 20211873
Oktober 20212002
September 20211969
August 20212769
Juli 20211727
Juni 20211921
Mai 20211646
April 20211593
Mars 20211448
Februar 20211466
Januar 20211974
Desember 20201715
November 20201540
Oktober 20201525
September 20201536
August 20201492
Juli 2020640
Juni 20201746
Mai 20202127
April 20202033
Mars 20202142
Februar 20202439
Januar 20202581
Desember 20192606
November 20192437
Oktober 20192411
September 20192195
August 20192751
Juli 20192783
Juni 20192757
Mai 20193545
April 20192579
Mars 20192897
Februar 20192419
Januar 20192688
Desember 20182287
November 20182368
Oktober 20182216
Juni 20181
Mai 20182
Februar 201812
Januar 20182175
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2019:
6. Onsdag 1. mai 2013:
7. Tirsdag 1. mai 2012:
8. S?ndag 1. mai 2022:
9. Søndag 30. april 2017:
10. Torsdag 30. april 2015:
11. Onsdag 30. april 2014:
12. Tirsdag 30. april 2013:
13. Søndag 21. mai 2017:
14. Søndag 5. mai 2013:
15. Lørdag 1. mai 2010:

Dagsbesøk:

Antall:
Mandag 6. februar 2023
1
S?ndag 5. februar 2023
L?rdag 4. februar 2023
Fredag 3. februar 2023
Torsdag 2. februar 2023
Onsdag 1. februar 2023
Tirsdag 31. januar 2023
Mandag 30. januar 2023
S?ndag 29. januar 2023
L?rdag 28. januar 2023
Fredag 27. januar 2023
Torsdag 26. januar 2023
Onsdag 25. januar 2023
Tirsdag 24. januar 2023
Mandag 23. januar 2023
S?ndag 22. januar 2023
L?rdag 21. januar 2023
Fredag 20. januar 2023
Torsdag 19. januar 2023
Onsdag 18. januar 2023
Tirsdag 17. januar 2023
Mandag 16. januar 2023
S?ndag 15. januar 2023
L?rdag 14. januar 2023
Fredag 13. januar 2023
Torsdag 12. januar 2023
Onsdag 11. januar 2023
Tirsdag 10. januar 2023
Mandag 9. januar 2023
S?ndag 8. januar 2023
L?rdag 7. januar 2023
Fredag 6. januar 2023
Torsdag 5. januar 2023
Onsdag 4. januar 2023
Tirsdag 3. januar 2023
Mandag 2. januar 2023
S?ndag 1. januar 2023
L?rdag 31. desember 2022
Fredag 30. desember 2022
Torsdag 29. desember 2022
Onsdag 28. desember 2022
Tirsdag 27. desember 2022
Mandag 26. desember 2022
S?ndag 25. desember 2022
L?rdag 24. desember 2022
Fredag 23. desember 2022
Torsdag 22. desember 2022
Onsdag 21. desember 2022
Tirsdag 20. desember 2022
Mandag 19. desember 2022
S?ndag 18. desember 2022
L?rdag 17. desember 2022
Fredag 16. desember 2022
Torsdag 15. desember 2022
Onsdag 14. desember 2022
Tirsdag 13. desember 2022
Mandag 12. desember 2022
S?ndag 11. desember 2022
L?rdag 10. desember 2022
Fredag 9. desember 2022
Torsdag 8. desember 2022
Onsdag 7. desember 2022
Tirsdag 6. desember 2022
Mandag 5. desember 2022
S?ndag 4. desember 2022
L?rdag 3. desember 2022
Fredag 2. desember 2022
Torsdag 1. desember 2022
Onsdag 30. november 2022
Tirsdag 29. november 2022
Mandag 28. november 2022
S?ndag 27. november 2022
L?rdag 26. november 2022
Fredag 25. november 2022
Torsdag 24. november 2022
Onsdag 23. november 2022
Tirsdag 22. november 2022
Mandag 21. november 2022
S?ndag 20. november 2022
L?rdag 19. november 2022
Fredag 18. november 2022
Torsdag 17. november 2022
Onsdag 16. november 2022
Tirsdag 15. november 2022
Mandag 14. november 2022
S?ndag 13. november 2022
L?rdag 12. november 2022
Fredag 11. november 2022
Torsdag 10. november 2022
Onsdag 9. november 2022
Tirsdag 8. november 2022
Mandag 7. november 2022
S?ndag 6. november 2022
L?rdag 5. november 2022
Fredag 4. november 2022
Torsdag 3. november 2022
Onsdag 2. november 2022
Tirsdag 1. november 2022
Mandag 31. oktober 2022
S?ndag 30. oktober 2022


Idrettslaget © 2023