Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 50   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 371045   Gjennomsnitt pr dag: 86.07

Mest populære ukedag:
Søndag 16.7%
Mandag 14.9%
Tirsdag 14.1%
Lørdag 13.9%
Onsdag 13.7%
Torsdag 13.7%
Fredag 12.9%
      
Nettleser:
Netscape 6 65.7%
Explorer 6.6%
Mozilla Firefox 6.2%
Explorer 7 5.9%
Explorer 9 5.8%
Chrome 4.5%
Explorer 8 2.6%
Explorer 6 0.9%
Opera 0.9%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Netscape 3 0.0%
Opera 8 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 25.2%
Windows NT 4 16.0%
Macintosh 15.2%
Linux 10.3%
Windows Vista 10.0%
Windows XP 8.2%
Ukjent 8.0%
Windows 95 4.3%
Windows 10 1.8%
Windows 98 0.6%
Windows Server 0.5%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 44.3%
1366x768 10.0%
1280x800 9.0%
1920x1080 8.6%
768x1024 6.8%
1024x768 3.0%
1536x864 2.9%
1680x1050 1.7%
1280x1024 1.2%
1600x900 1.1%
1440x900 1.0%
480x800 1.0%
360x640 0.7%
320x480 0.6%
320x568 0.6%
1400x1050 0.5%
1438x808 0.5%
1152x864 0.5%
1024x819 0.5%
1920x1200 0.4%
720x1280 0.3%
1024x640 0.3%
1280x720 0.2%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.1%
2560x1440 0.1%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.1%
800x1362 0.1%
1192x670 0.1%
1821x1024 0.1%
1607x904 0.0%
403x716 0.0%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Dagsbesøk Onsdag 10. april 2019:
00:00-01:00 3
01:00-02:00 2
02:00-03:00 1
03:00-04:00 1
04:00-05:00 1
05:00-06:00 1
06:00-07:00 2
07:00-08:00 2
08:00-09:00 2
09:00-10:00 3
10:00-11:00 3
11:00-12:00 1
12:00-13:00 3
13:00-14:00 3
14:00-15:00 1
15:00-16:00 3
16:00-17:00 1
17:00-18:00 4
18:00-19:00 6
19:00-20:00 3
20:00-21:00 4
21:00-22:00 7
22:00-23:00 6
23:00-24:00 6
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 838
01:00-02:00 341
02:00-03:00 223
03:00-04:00 198
04:00-05:00 175
05:00-06:00 232
06:00-07:00 497
07:00-08:00 995
08:00-09:00 1453
09:00-10:00 1672
10:00-11:00 1601
11:00-12:00 1393
12:00-13:00 1361
13:00-14:00 1385
14:00-15:00 1501
15:00-16:00 1496
16:00-17:00 1624
17:00-18:00 1747
18:00-19:00 1589
19:00-20:00 1702
20:00-21:00 2133
21:00-22:00 2307
22:00-23:00 2480
23:00-24:00 5479

Besøkende pr måned:
September 20191419
August 20192751
Juli 20192783
Juni 20192757
Mai 20193545
April 20192579
Mars 20192897
Februar 20192419
Januar 20192688
Desember 20182287
November 20182368
Oktober 20182216
Juni 20181
Mai 20182
Februar 201812
Januar 20182175
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2019:
6. Onsdag 1. mai 2013:
7. Tirsdag 1. mai 2012:
8. Søndag 30. april 2017:
9. Torsdag 30. april 2015:
10. Onsdag 30. april 2014:
11. Tirsdag 30. april 2013:
12. Søndag 21. mai 2017:
13. Søndag 5. mai 2013:
14. Lørdag 1. mai 2010:
15. Mandag 2. mai 2016:

Dagsbesøk:

Antall:
Fredag 20. september 2019
Torsdag 19. september 2019
Onsdag 18. september 2019
Tirsdag 17. september 2019
Mandag 16. september 2019
Søndag 15. september 2019
Lørdag 14. september 2019
Fredag 13. september 2019
Torsdag 12. september 2019
Onsdag 11. september 2019
Tirsdag 10. september 2019
Mandag 9. september 2019
Søndag 8. september 2019
Lørdag 7. september 2019
Fredag 6. september 2019
Torsdag 5. september 2019
Onsdag 4. september 2019
Tirsdag 3. september 2019
Mandag 2. september 2019
Søndag 1. september 2019
Lørdag 31. august 2019
Fredag 30. august 2019
Torsdag 29. august 2019
Onsdag 28. august 2019
Tirsdag 27. august 2019
Mandag 26. august 2019
Søndag 25. august 2019
Lørdag 24. august 2019
Fredag 23. august 2019
Torsdag 22. august 2019
Onsdag 21. august 2019
Tirsdag 20. august 2019
Mandag 19. august 2019
Søndag 18. august 2019
Lørdag 17. august 2019
Fredag 16. august 2019
Torsdag 15. august 2019
Onsdag 14. august 2019
Tirsdag 13. august 2019
Mandag 12. august 2019
Søndag 11. august 2019
Lørdag 10. august 2019
Fredag 9. august 2019
Torsdag 8. august 2019
Onsdag 7. august 2019
Tirsdag 6. august 2019
Mandag 5. august 2019
Søndag 4. august 2019
Lørdag 3. august 2019
Fredag 2. august 2019
Torsdag 1. august 2019
Onsdag 31. juli 2019
Tirsdag 30. juli 2019
Mandag 29. juli 2019
Søndag 28. juli 2019
Lørdag 27. juli 2019
Fredag 26. juli 2019
Torsdag 25. juli 2019
Onsdag 24. juli 2019
Tirsdag 23. juli 2019
Mandag 22. juli 2019
Søndag 21. juli 2019
Lørdag 20. juli 2019
Fredag 19. juli 2019
Torsdag 18. juli 2019
Onsdag 17. juli 2019
Tirsdag 16. juli 2019
Mandag 15. juli 2019
Søndag 14. juli 2019
Lørdag 13. juli 2019
Fredag 12. juli 2019
Torsdag 11. juli 2019
Onsdag 10. juli 2019
Tirsdag 9. juli 2019
Mandag 8. juli 2019
Søndag 7. juli 2019
Lørdag 6. juli 2019
Fredag 5. juli 2019
Torsdag 4. juli 2019
Onsdag 3. juli 2019
Tirsdag 2. juli 2019
Mandag 1. juli 2019
Søndag 30. juni 2019
Lørdag 29. juni 2019
Fredag 28. juni 2019
Torsdag 27. juni 2019
Onsdag 26. juni 2019
Tirsdag 25. juni 2019
Mandag 24. juni 2019
Søndag 23. juni 2019
Lørdag 22. juni 2019
Fredag 21. juni 2019
Torsdag 20. juni 2019
Onsdag 19. juni 2019
Tirsdag 18. juni 2019
Mandag 17. juni 2019
Søndag 16. juni 2019
Lørdag 15. juni 2019
Fredag 14. juni 2019
Torsdag 13. juni 2019


Idrettslaget © 2019