Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 9   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 392450   Gjennomsnitt pr dag: 85.35

Mest populære ukedag:
Søndag 16.7%
Mandag 14.9%
Tirsdag 14.0%
Lørdag 13.9%
Onsdag 13.7%
Torsdag 13.7%
Fredag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 64.1%
Chrome 7.6%
Explorer 6.2%
Mozilla Firefox 6.0%
Explorer 7 5.6%
Explorer 9 5.5%
Explorer 8 2.4%
Explorer 6 0.9%
Opera 0.9%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Opera 8 0.0%
Netscape 3 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 23.9%
Macintosh 15.8%
Windows NT 4 15.3%
Linux 11.2%
Windows Vista 9.4%
Ukjent 8.0%
Windows XP 7.7%
Windows 95 4.3%
Windows 10 3.0%
Windows 98 1.0%
Windows Server 0.5%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 47.5%
1366x768 9.4%
1280x800 8.5%
1920x1080 8.1%
768x1024 6.4%
1024x768 2.8%
1536x864 2.7%
1680x1050 1.6%
1280x1024 1.1%
1600x900 1.1%
1440x900 0.9%
480x800 0.9%
360x640 0.6%
320x480 0.6%
320x568 0.5%
1400x1050 0.5%
1438x808 0.5%
1152x864 0.5%
1024x819 0.4%
1920x1200 0.3%
720x1280 0.3%
1024x640 0.2%
1280x720 0.2%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.1%
2560x1440 0.1%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.1%
800x1362 0.1%
1192x670 0.0%
1821x1024 0.0%
1607x904 0.0%
403x716 0.0%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Dagsbesøk Søndag 7. juni 2020:
00:00-01:00 1
01:00-02:00 1
02:00-03:00
03:00-04:00 4
04:00-05:00
05:00-06:00
06:00-07:00 1
07:00-08:00 1
08:00-09:00 6
09:00-10:00 6
10:00-11:00 7
11:00-12:00 4
12:00-13:00 3
13:00-14:00 5
14:00-15:00 6
15:00-16:00 5
16:00-17:00 9
17:00-18:00 6
18:00-19:00 2
19:00-20:00 4
20:00-21:00 3
21:00-22:00 8
22:00-23:00 6
23:00-24:00 5
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 1391
01:00-02:00 592
02:00-03:00 379
03:00-04:00 338
04:00-05:00 313
05:00-06:00 386
06:00-07:00 865
07:00-08:00 1620
08:00-09:00 2609
09:00-10:00 2883
10:00-11:00 2768
11:00-12:00 2397
12:00-13:00 2361
13:00-14:00 2347
14:00-15:00 2516
15:00-16:00 2512
16:00-17:00 2778
17:00-18:00 2917
18:00-19:00 2736
19:00-20:00 2836
20:00-21:00 3501
21:00-22:00 3841
22:00-23:00 4091
23:00-24:00 6831

Besøkende pr måned:
Juli 2020107
Juni 20201746
Mai 20202127
April 20202033
Mars 20202142
Februar 20202439
Januar 20202581
Desember 20192606
November 20192437
Oktober 20192411
September 20192195
August 20192751
Juli 20192783
Juni 20192757
Mai 20193545
April 20192579
Mars 20192897
Februar 20192419
Januar 20192688
Desember 20182287
November 20182368
Oktober 20182216
Juni 20181
Mai 20182
Februar 201812
Januar 20182175
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2019:
6. Onsdag 1. mai 2013:
7. Tirsdag 1. mai 2012:
8. Søndag 30. april 2017:
9. Torsdag 30. april 2015:
10. Onsdag 30. april 2014:
11. Tirsdag 30. april 2013:
12. Søndag 21. mai 2017:
13. Søndag 5. mai 2013:
14. Lørdag 1. mai 2010:
15. Mandag 2. mai 2016:

Dagsbesøk:

Antall:
Fredag 3. juli 2020
9
Torsdag 2. juli 2020
Onsdag 1. juli 2020
Tirsdag 30. juni 2020
Mandag 29. juni 2020
Søndag 28. juni 2020
Lørdag 27. juni 2020
Fredag 26. juni 2020
Torsdag 25. juni 2020
Onsdag 24. juni 2020
Tirsdag 23. juni 2020
Mandag 22. juni 2020
Søndag 21. juni 2020
Lørdag 20. juni 2020
Fredag 19. juni 2020
Torsdag 18. juni 2020
Onsdag 17. juni 2020
Tirsdag 16. juni 2020
Mandag 15. juni 2020
Søndag 14. juni 2020
Lørdag 13. juni 2020
Fredag 12. juni 2020
Torsdag 11. juni 2020
Onsdag 10. juni 2020
Tirsdag 9. juni 2020
Mandag 8. juni 2020
Søndag 7. juni 2020
Lørdag 6. juni 2020
Fredag 5. juni 2020
Torsdag 4. juni 2020
Onsdag 3. juni 2020
Tirsdag 2. juni 2020
Mandag 1. juni 2020
Søndag 31. mai 2020
Lørdag 30. mai 2020
Fredag 29. mai 2020
Torsdag 28. mai 2020
Onsdag 27. mai 2020
Tirsdag 26. mai 2020
Mandag 25. mai 2020
Søndag 24. mai 2020
Lørdag 23. mai 2020
Fredag 22. mai 2020
Torsdag 21. mai 2020
Onsdag 20. mai 2020
Tirsdag 19. mai 2020
Mandag 18. mai 2020
Søndag 17. mai 2020
Lørdag 16. mai 2020
Fredag 15. mai 2020
Torsdag 14. mai 2020
Onsdag 13. mai 2020
Tirsdag 12. mai 2020
Mandag 11. mai 2020
Søndag 10. mai 2020
Lørdag 9. mai 2020
Fredag 8. mai 2020
Torsdag 7. mai 2020
Onsdag 6. mai 2020
Tirsdag 5. mai 2020
Mandag 4. mai 2020
Søndag 3. mai 2020
Lørdag 2. mai 2020
Fredag 1. mai 2020
Torsdag 30. april 2020
Onsdag 29. april 2020
Tirsdag 28. april 2020
Mandag 27. april 2020
Søndag 26. april 2020
Lørdag 25. april 2020
Fredag 24. april 2020
Torsdag 23. april 2020
Onsdag 22. april 2020
Tirsdag 21. april 2020
Mandag 20. april 2020
Søndag 19. april 2020
Lørdag 18. april 2020
Fredag 17. april 2020
Torsdag 16. april 2020
Onsdag 15. april 2020
Tirsdag 14. april 2020
Mandag 13. april 2020
Søndag 12. april 2020
Lørdag 11. april 2020
Fredag 10. april 2020
Torsdag 9. april 2020
Onsdag 8. april 2020
Tirsdag 7. april 2020
Mandag 6. april 2020
Søndag 5. april 2020
Lørdag 4. april 2020
Fredag 3. april 2020
Torsdag 2. april 2020
Onsdag 1. april 2020
Onsdag 1. april 2020
Tirsdag 31. mars 2020
Mandag 30. mars 2020
Søndag 29. mars 2020
Lørdag 28. mars 2020
Fredag 27. mars 2020


Idrettslaget © 2020