Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 4   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 314509   Gjennomsnitt pr dag: 84.98

Mest populære ukedag:
Søndag 16.8%
Mandag 15.0%
Tirsdag 14.1%
Lørdag 13.9%
Torsdag 13.7%
Onsdag 13.6%
Fredag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 67.8%
Explorer 7.3%
Explorer 7 6.5%
Mozilla Firefox 6.5%
Explorer 9 6.3%
Explorer 8 2.9%
Opera 1.0%
Explorer 6 1.0%
Ukjent 0.6%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Netscape 3 0.0%
Opera 8 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 27.4%
Windows NT 4 16.9%
Macintosh 13.8%
Windows Vista 10.9%
Windows XP 9.0%
Linux 8.5%
Ukjent 7.9%
Windows 95 4.5%
Windows 98 0.6%
Windows Server 0.5%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 38.7%
1366x768 11.0%
1280x800 9.9%
1920x1080 9.5%
768x1024 7.5%
1024x768 3.3%
1536x864 3.2%
1680x1050 1.9%
1280x1024 1.3%
1600x900 1.3%
1440x900 1.1%
480x800 1.1%
360x640 0.7%
320x480 0.7%
320x568 0.6%
1400x1050 0.6%
1438x808 0.6%
1152x864 0.6%
1024x819 0.5%
1920x1200 0.4%
720x1280 0.4%
1024x640 0.3%
1280x720 0.3%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.2%
2560x1440 0.2%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.1%
800x1362 0.1%
1192x670 0.1%
1821x1024 0.1%
1607x904 0.1%
403x716 0.1%
800x1270 0.0%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Dagsbesøk Tirsdag 1. mai 2012:
00:00-01:00
01:00-02:00
02:00-03:00
03:00-04:00
04:00-05:00
05:00-06:00
06:00-07:00
07:00-08:00
08:00-09:00
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
21:00-22:00
22:00-23:00
23:00-24:00 1
Tilbake

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 572
01:00-02:00 206
02:00-03:00 124
03:00-04:00 95
04:00-05:00 115
05:00-06:00 117
06:00-07:00 278
07:00-08:00 454
08:00-09:00 938
09:00-10:00 944
10:00-11:00 937
11:00-12:00 825
12:00-13:00 809
13:00-14:00 792
14:00-15:00 807
15:00-16:00 806
16:00-17:00 1013
17:00-18:00 1075
18:00-19:00 1090
19:00-20:00 1107
20:00-21:00 1299
21:00-22:00 1512
22:00-23:00 1562
23:00-24:00 4839

Besøkende pr måned:
Januar 20181419
Desember 20173132
November 20173304
Oktober 20173367
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2013:
6. Tirsdag 1. mai 2012:
7. Søndag 30. april 2017:
8. Torsdag 30. april 2015:
9. Onsdag 30. april 2014:
10. Tirsdag 30. april 2013:
11. Søndag 21. mai 2017:
12. Søndag 5. mai 2013:
13. Lørdag 1. mai 2010:
14. Mandag 2. mai 2016:
15. Lørdag 2. mai 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Torsdag 18. januar 2018
4
Onsdag 17. januar 2018
Tirsdag 16. januar 2018
Mandag 15. januar 2018
Søndag 14. januar 2018
Lørdag 13. januar 2018
Fredag 12. januar 2018
Torsdag 11. januar 2018
Onsdag 10. januar 2018
Tirsdag 9. januar 2018
Mandag 8. januar 2018
Søndag 7. januar 2018
Lørdag 6. januar 2018
Fredag 5. januar 2018
Torsdag 4. januar 2018
Onsdag 3. januar 2018
Tirsdag 2. januar 2018
Mandag 1. januar 2018
Søndag 31. desember 2017
Lørdag 30. desember 2017
Fredag 29. desember 2017
Torsdag 28. desember 2017
Onsdag 27. desember 2017
Tirsdag 26. desember 2017
Mandag 25. desember 2017
Søndag 24. desember 2017
Lørdag 23. desember 2017
Fredag 22. desember 2017
Torsdag 21. desember 2017
Onsdag 20. desember 2017
Tirsdag 19. desember 2017
Mandag 18. desember 2017
Søndag 17. desember 2017
Lørdag 16. desember 2017
Fredag 15. desember 2017
Torsdag 14. desember 2017
Onsdag 13. desember 2017
Tirsdag 12. desember 2017
Mandag 11. desember 2017
Søndag 10. desember 2017
Lørdag 9. desember 2017
Fredag 8. desember 2017
Torsdag 7. desember 2017
Onsdag 6. desember 2017
Tirsdag 5. desember 2017
Mandag 4. desember 2017
Søndag 3. desember 2017
Lørdag 2. desember 2017
Fredag 1. desember 2017
Torsdag 30. november 2017
Onsdag 29. november 2017
Tirsdag 28. november 2017
Mandag 27. november 2017
Søndag 26. november 2017
Lørdag 25. november 2017
Fredag 24. november 2017
Torsdag 23. november 2017
Onsdag 22. november 2017
Tirsdag 21. november 2017
Mandag 20. november 2017
Søndag 19. november 2017
Lørdag 18. november 2017
Fredag 17. november 2017
Torsdag 16. november 2017
Onsdag 15. november 2017
Tirsdag 14. november 2017
Mandag 13. november 2017
Søndag 12. november 2017
Lørdag 11. november 2017
Fredag 10. november 2017
Torsdag 9. november 2017
Onsdag 8. november 2017
Tirsdag 7. november 2017
Mandag 6. november 2017
Søndag 5. november 2017
Lørdag 4. november 2017
Fredag 3. november 2017
Torsdag 2. november 2017
Onsdag 1. november 2017
Tirsdag 31. oktober 2017
Mandag 30. oktober 2017
Søndag 29. oktober 2017
Lørdag 28. oktober 2017
Fredag 27. oktober 2017
Torsdag 26. oktober 2017
Onsdag 25. oktober 2017
Tirsdag 24. oktober 2017
Mandag 23. oktober 2017
Søndag 22. oktober 2017
Lørdag 21. oktober 2017
Fredag 20. oktober 2017
Torsdag 19. oktober 2017
Onsdag 18. oktober 2017
Tirsdag 17. oktober 2017
Mandag 16. oktober 2017
Søndag 15. oktober 2017
Lørdag 14. oktober 2017
Fredag 13. oktober 2017
Torsdag 12. oktober 2017
Onsdag 11. oktober 2017


Idrettslaget © 2018