Besøksstatistikk for Idrettslaget
Besøkende idag: 15   Totalt siden Søndag 2. desember 2007: 305798   Gjennomsnitt pr dag: 84.61

Mest populære ukedag:
Søndag 16.9%
Mandag 15.0%
Tirsdag 14.0%
Lørdag 13.9%
Torsdag 13.7%
Onsdag 13.6%
Fredag 13.0%
      
Nettleser:
Netscape 6 67.0%
Explorer 7.5%
Explorer 7 6.7%
Mozilla Firefox 6.5%
Explorer 9 6.4%
Explorer 8 2.9%
Opera 1.1%
Explorer 6 1.0%
Ukjent 0.7%
Netscape 4 0.1%
Explorer 5 0.0%
Opera 7 0.0%
Netscape 3 0.0%
Opera 8 0.0%
Explorer 3 0.0%
Opera 6 0.0%
Netscape 7 0.0%

Operativsystem:
Windows 7 28.0%
Windows NT 4 16.4%
Macintosh 13.4%
Windows Vista 11.2%
Windows XP 9.2%
Linux 8.2%
Ukjent 8.0%
Windows 95 4.5%
Windows Server 0.6%
Windows 98 0.5%
Windows 2000 0.0%
Unix 0.0%
Windows ME 0.0%
Windows 3.x 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 36.9%
1366x768 11.3%
1280x800 10.2%
1920x1080 9.8%
768x1024 7.7%
1024x768 3.4%
1536x864 3.3%
1680x1050 2.0%
1280x1024 1.3%
1600x900 1.3%
1440x900 1.1%
480x800 1.1%
360x640 0.7%
320x480 0.7%
320x568 0.7%
1400x1050 0.6%
1438x808 0.6%
1152x864 0.6%
1024x819 0.5%
1920x1200 0.4%
720x1280 0.4%
1024x640 0.3%
1280x720 0.3%
1525x857 0.2%
1093x614 0.2%
1301x731 0.2%
360x592 0.2%
1280x768 0.2%
1024x600 0.2%
1280x960 0.2%
2560x1440 0.2%
1441x810 0.1%
800x1422 0.1%
800x1130 0.1%
1600x1200 0.1%
1364x768 0.1%
1536x960 0.1%
1249x702 0.1%
936x702 0.1%
1396x785 0.1%
1280x962 0.1%
540x960 0.1%
0x0 0.1%
1024x738 0.1%
1518x853 0.1%
1242x698 0.1%
1360x768 0.1%
1188x668 0.1%
1882x1059 0.1%
1272x708 0.1%
320x396 0.1%
1140x641 0.1%
800x1362 0.1%
1192x670 0.1%
1821x1024 0.1%
1607x904 0.1%
403x716 0.1%
800x1270 0.1%
1138x640 0.0%
1113x668 0.0%
942x530 0.0%
948x711 0.0%
720x1184 0.0%
800x1360 0.0%
800x1333 0.0%
800x1220 0.0%
800x600 0.0%
480x854 0.0%
1391x783 0.0%
375x667 0.0%
1708x960 0.0%
2102x1182 0.0%
1005x692 0.0%
1280x752 0.0%
1333x750 0.0%
1672x990 0.0%
1016x708 0.0%
1707x960 0.0%
800x1138 0.0%
320x534 0.0%
762x447 0.0%
1344x840 0.0%
1080x1920 0.0%
1991x1244 0.0%
640x360 0.0%
2133x1200 0.0%
1688x949 0.0%
936x549 0.0%
320x570 0.0%
800x1358 0.0%
800x1290 0.0%
2560x1024 0.0%
1170x936 0.0%
800x1183 0.0%
800x480 0.0%
800x1135 0.0%
1152x720 0.0%
598x360 0.0%
1078x808 0.0%
390x693 0.0%
1524x857 0.0%
800x1280 0.0%
1120x630 0.0%
1251x726 0.0%
911x512 0.0%
800x853 0.0%
1157x651 0.0%
800x1269 0.0%
1143x857 0.0%
1252x704 0.0%
1365x800 0.0%
683x384 0.0%
1311x737 0.0%
1005x696 0.0%
1012x569 0.0%
1338x792 0.0%
979x550 0.0%
1058x595 0.0%
1684x947 0.0%
768x1280 0.0%
800x1232 0.0%
240x266 0.0%
386x643 0.0%
800x1134 0.0%
1786x1005 0.0%
800x927 0.0%
1024x614 0.0%
1152x648 0.0%
768x956 0.0%
1018x566 0.0%
1251x724 0.0%
240x320 0.0%
1344x692 0.0%
1506x941 0.0%
800x1268 0.0%
800x1328 0.0%
1069x855 0.0%
1257x785 0.0%
1336x751 0.0%
282x381 0.0%
1214x711 0.0%
1272x964 0.0%
1477x831 0.0%
1768x1105 0.0%
1024x742 0.0%
3072x768 0.0%
320x194 0.0%
1011x758 0.0%
1080x633 0.0%
1097x617 0.0%
1463x823 0.0%
1772x1108 0.0%
800x1067 0.0%
975x731 0.0%
1229x768 0.0%
1365x1024 0.0%
1600x1000 0.0%
1647x974 0.0%
371x619 0.0%
480x853 0.0%
800x1200 0.0%
800x1218 0.0%
800x1266 0.0%
881x495 0.0%
800x1125 0.0%
800x1331 0.0%
800x1336 0.0%
800x492 0.0%
819x614 0.0%
933x525 0.0%
983x576 0.0%
1024x691 0.0%
1120x700 0.0%
1130x800 0.0%
1440x960 0.0%
1862x1396 0.0%
414x736 0.0%
534x320 0.0%
800x1000 0.0%
800x390 0.0%
884x497 0.0%
991x793 0.0%
1016x657 0.0%
1016x703 0.0%
1016x706 0.0%
1016x713 0.0%
1024x576 0.0%
1051x591 0.0%
1117x670 0.0%
1143x643 0.0%
1143x670 0.0%
1152x804 0.0%
1200x1600 0.0%
1239x697 0.0%
1259x879 0.0%
1259x950 0.0%
1259x957 0.0%
1264x946 0.0%
1280x934 0.0%
1280x958 0.0%
1422x1138 0.0%
1527x955 0.0%
1541x899 0.0%
1584x1126 0.0%
1613x1008 0.0%
1619x910 0.0%
1707x1280 0.0%
1829x1029 0.0%
1851x1018 0.0%
2021x1137 0.0%
240x268 0.0%
282x349 0.0%
320x450 0.0%
351x623 0.0%
378x671 0.0%
480x320 0.0%
480x762 0.0%
601x962 0.0%
800x1332 0.0%
800x1359 0.0%
800x443 0.0%
933x700 0.0%
980x1384 0.0%
980x1556 0.0%
980x411 0.0%
980x435 0.0%
983x737 0.0%
985x615 0.0%

Travleste timer idag:
1. 07:00-08:00 4
2. 00:00-01:00 3
3. 08:00-09:00 3
4. 02:00-03:00 1
5. 01:00-02:00 1
Se alle timene idag

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 557
01:00-02:00 202
02:00-03:00 123
03:00-04:00 103
04:00-05:00 120
05:00-06:00 131
06:00-07:00 352
07:00-08:00 604
08:00-09:00 1133
09:00-10:00 1226
10:00-11:00 1157
11:00-12:00 970
12:00-13:00 980
13:00-14:00 934
14:00-15:00 861
15:00-16:00 976
16:00-17:00 1105
17:00-18:00 1227
18:00-19:00 1171
19:00-20:00 1263
20:00-21:00 1612
21:00-22:00 1759
22:00-23:00 1866
23:00-24:00 4943

Besøkende pr måned:
Oktober 20172511
September 20173151
August 20173226
Juli 20173087
Juni 20173627
Mai 20175109
April 20173858
Mars 20173146
Februar 20172798
Januar 20173492
Desember 20162998
November 20163272
Oktober 20163469
September 20162989
August 20163569
Juli 20163443
Juni 20163178
Mai 20164701
April 20164199
Mars 20163696
Februar 20163877
Januar 20163481
Desember 20154251
November 20153548
Oktober 20153870
September 20153078
August 20153371
Juli 20153112
Juni 20153747
Mai 20154788
April 20154209
Mars 20153704
Februar 20153135
Januar 20153517
Desember 20143595
November 20143716
Oktober 20143755
September 20143241
August 20143769
Juli 20142740
Juni 20143502
Mai 20145163
April 20143702
Mars 20143397
Februar 20142865
Januar 20143170
Desember 20133683
November 20133608
Oktober 20133642
September 20133127
August 20133769
Juli 20133011
Juni 20133206
Mai 20134601
April 20134319
Mars 20133928
Februar 20132935
Januar 20133208
Desember 20122924
November 20123120
Oktober 20123291
September 20123046
August 20122467
Juli 20122189
Juni 20122434
Mai 20123218
April 20122833
Mars 20122699
Februar 20122707
Januar 20122876
Desember 20112526
November 20112370
Oktober 20112350
September 20112323
August 20112435
Juli 20112254
Juni 20112217
Mai 20112524
April 20112343
Mars 20112377
Februar 20111689
Januar 20112251
Desember 20101786
November 20101962
Oktober 20101606
September 20101280
August 20101527
Juli 20101007
Juni 20101422
Mai 20101909
April 20101760
Mars 20101720
Februar 20101948
Januar 20101237
Desember 20091661
November 20091588
Oktober 20091254
September 20091083
August 20091112
Juli 2009902
Juni 20091084
Mai 20091359
April 2009937
Mars 2009868
Februar 2009863
Januar 20091108
Desember 2008962
November 2008641
Oktober 2008200
September 2008174
August 2008208
Juli 2008213
Juni 2008221
Mai 2008342
April 2008299
Mars 2008365
Februar 2008320
Januar 2008224
Desember 2007324
Travleste dager til nå:
1. Torsdag 1. mai 2014:
2. Mandag 1. mai 2017:
3. Fredag 1. mai 2015:
4. Søndag 1. mai 2016:
5. Onsdag 1. mai 2013:
6. Tirsdag 1. mai 2012:
7. Søndag 30. april 2017:
8. Torsdag 30. april 2015:
9. Onsdag 30. april 2014:
10. Tirsdag 30. april 2013:
11. Søndag 21. mai 2017:
12. Søndag 5. mai 2013:
13. Lørdag 1. mai 2010:
14. Mandag 2. mai 2016:
15. Lørdag 2. mai 2015:

Dagsbesøk:

Antall:
Mandag 23. oktober 2017
Søndag 22. oktober 2017
Lørdag 21. oktober 2017
Fredag 20. oktober 2017
Torsdag 19. oktober 2017
Onsdag 18. oktober 2017
Tirsdag 17. oktober 2017
Mandag 16. oktober 2017
Søndag 15. oktober 2017
Lørdag 14. oktober 2017
Fredag 13. oktober 2017
Torsdag 12. oktober 2017
Onsdag 11. oktober 2017
Tirsdag 10. oktober 2017
Mandag 9. oktober 2017
Søndag 8. oktober 2017
Lørdag 7. oktober 2017
Fredag 6. oktober 2017
Torsdag 5. oktober 2017
Onsdag 4. oktober 2017
Tirsdag 3. oktober 2017
Mandag 2. oktober 2017
Søndag 1. oktober 2017
Lørdag 30. september 2017
Fredag 29. september 2017
Torsdag 28. september 2017
Onsdag 27. september 2017
Tirsdag 26. september 2017
Mandag 25. september 2017
Søndag 24. september 2017
Lørdag 23. september 2017
Fredag 22. september 2017
Torsdag 21. september 2017
Onsdag 20. september 2017
Tirsdag 19. september 2017
Mandag 18. september 2017
Søndag 17. september 2017
Lørdag 16. september 2017
Fredag 15. september 2017
Torsdag 14. september 2017
Onsdag 13. september 2017
Tirsdag 12. september 2017
Mandag 11. september 2017
Søndag 10. september 2017
Lørdag 9. september 2017
Fredag 8. september 2017
Torsdag 7. september 2017
Onsdag 6. september 2017
Tirsdag 5. september 2017
Mandag 4. september 2017
Søndag 3. september 2017
Lørdag 2. september 2017
Fredag 1. september 2017
Torsdag 31. august 2017
Onsdag 30. august 2017
Tirsdag 29. august 2017
Mandag 28. august 2017
Søndag 27. august 2017
Lørdag 26. august 2017
Fredag 25. august 2017
Torsdag 24. august 2017
Onsdag 23. august 2017
Tirsdag 22. august 2017
Mandag 21. august 2017
Søndag 20. august 2017
Lørdag 19. august 2017
Fredag 18. august 2017
Torsdag 17. august 2017
Onsdag 16. august 2017
Tirsdag 15. august 2017
Mandag 14. august 2017
Søndag 13. august 2017
Lørdag 12. august 2017
Fredag 11. august 2017
Torsdag 10. august 2017
Onsdag 9. august 2017
Tirsdag 8. august 2017
Mandag 7. august 2017
Søndag 6. august 2017
Lørdag 5. august 2017
Fredag 4. august 2017
Torsdag 3. august 2017
Onsdag 2. august 2017
Tirsdag 1. august 2017
Mandag 31. juli 2017
Søndag 30. juli 2017
Lørdag 29. juli 2017
Fredag 28. juli 2017
Torsdag 27. juli 2017
Onsdag 26. juli 2017
Tirsdag 25. juli 2017
Mandag 24. juli 2017
Søndag 23. juli 2017
Lørdag 22. juli 2017
Fredag 21. juli 2017
Torsdag 20. juli 2017
Onsdag 19. juli 2017
Tirsdag 18. juli 2017
Mandag 17. juli 2017
Søndag 16. juli 2017


Idrettslaget © 2017