Navigasjon
Navigasjon
TeleNor-Fjellsætercup og BM for Sykkylven i langrenn

Løparar utan tidtaking:

Gutar 3 år                        2 km (1 stk.) :

Tobias Josefsen Slettvold                          Ikornnes FUS   (barneh.)

 

Gutar 4 år                        2 km (3 stk.) :

Nicolai Welle-Blandhoel                            Gulldalen b.hage (Oslo)

Johannes Mandal-Bueide                                    Vikedalen barnehage

Jonas Davik                                                 Bergen kommune

 

Jenter 5 år                                2 km (3 stk.) :

Alette Skrede                                                Ikornnes FUS   (barneh.)

Elvine Johansen Bjerkvik                          Trondheim kommune

Tomine Sæbø Melseth                               Ikornnes FUS   (barneh.)

 

Gutar 5 år                        2 km (4 stk.) :

Ola Drotninghaug                                       Velledalen Nat.barnehage

Olav Klokk                                                    Ullavik barnehage

Lars Netland Brunstad                               Vikedalen barnehage

Eirik Davik Nicolaysen                               Koll IL (Oslo)

 

Jenter 6 år                                2 km (4 stk.) :

Ingrid Andreassen                                       Krikane barnehage

Lily Bakke Payling                                      Ullavik barnehage

Ida Marie Klokkehaug                                Vik barnehage

Linea Welle-Smidt                                       Solgården barneh. (Asker)

 

Gutar 6 år                        2 km (5 stk.) :

Liam Brekke                                                 Vikedalen barnehage

Sondre Johan Holmen Svindseth                       Ullavik barnehage

Alfred Masdal                                               Vikedalen barneh. / VIL

Lasse Urkedal Sandvik                              Tryggheim barnehage

Daniel Welle-Blandhoel                            Gulldalen b.hage (Oslo)

 

Jenter 7 år                                2 km (4 stk.) :

Emmelie Blakstad                                       Ullavik skule

Anna Netland Brunstad                             Vik skule

Solveig Klokk Hveen                                  Korsvoll skole (Oslo)

Olianna Bakke                                             Ullavik skule

 

Gutar 7 år                        2 km (5 stk.) :

Markus Rypdal Bjørke                                Velledalen Montes. skule

Lars Joakim Tuva Kveen                            Aure skule

Amund Watters Øye                                    Ullavik skule

Peder Andreas Rutledal                             Sula kommune

Johannes Linga                                          Velled. Montes. skule / VIL

Jenter 8 år                                2 km (5 stk.) :

Molly Brekke                                                 Vik skule

Selma Welle-Smidt                                     Jansløkka skole (Asker)

Kanutte Tennøy Urkedal                            Tennfjord skule (Haram)

Hanna Blindheim                                        Ullavik skule

Eline Halle Nerland                                                Larsnes skule

 

Gutar 8 år                        2 km (5 stk.) :

Tim Bakke Payling                                      Ullavik skule

Noralf Masdal                                               Vik skule / VIL

Daniel Andreassen                                     Ullavik skule

Alvin Nilsen                                                  Blindheim barneskole

Elias Davik                                                   Bergen kommune

 

Jenter 9 år                                2 km (4 stk.) :

Pernille Marie Ekornes Skrede                Sørestranda skule

Selma Bakke                                                            Ullavik skule

Oline Sandvik                                              Gimlebakken skole (Bergen)

Nora Ingeborg Rutledal                              Sula kommune

 

Gutar 9 år                        2 km (5 stk.) :

Fredrik Sandvik                                           Gimlebakken skole (Bergen)    

Peter Eriksen Fet                                         Sørestranda skule

Sigve Elias Holmen Svindseth                 Ullavik skule

Steffen Mork                                                 Emblem IL

Ole Martin Klokkehaug                              Vik skule

 

Jenter 10 år                    2 km (5 stk.) :

Helena Blakstad                                          Ullavik skule

Pernille Linga                                              Velledalen Montes. skule

Hedda Mandal-Bueide                               Aure skule

Emilia Gjerde                                                Sørestranda skule

Emma Aurdal                                               Ullavik skule

 

Gutar 10 år                     2 km (7 stk.) :

Troy Bakke Payling                                     Ullavik skule

Vebjørn Aarhuus Utgård                            Ullavik skule

Jonatan Urkedal Fladmark                                    Blindheim barneskole

Jacob Welle-Smidt                                      Jansløkka skole (Asker)

Elias Overå                                                   Aure skule

Oscar Grebstad                                            Nedre Bekkel. skole (Oslo)

Petter Røyr                                                   Heming IL (Oslo)

 

Jenter 11 år                    2 km (2 stk.) :

Alise Blindheim                                           Ullavik skule

Celina Frederiksen                                     Ullavik skule

 

Gutar 11 år                      2 km (2 stk.) :

Marcus Andreassen                                               Ullavik skule

Henrik Tandstad Harstad                           Vik skule

Løparar med tidtaking:

Jenter 12 år                    2 km (1 stk.) :

Nr. 1     Oline Klokkehaug                           Vik skule                                    12.25 minutt

 

Gutar 13 år                     3 km (1 stk.) :

Nr. 1     Bendik Tennøy Urkedal                  IL Ravn (Haram)                       12.33 minutt

Nr. 2     Andreas Austbø                               IL Ravn (Haram)                       20.04     '

 

Gutar 15 år                     3 km (1 stk.) :

Nr. 1     Sivert Mosby Nakken                      SUSK / Velledalen IL              24.15 minutt

Nr. 2     Andreas Mosby Nakken                 SUSK / Velledalen IL              24.28     '

 

Damer senior                 2,5 km (1 stk.) :

Nr. 1     Astrid Hausvik                                  Sykkylven IL                             16.29 minutt

 

Damer senior                 5 km (4 stk.) :

Nr. 1     Evy Ann Ekornes                             Sykkylven IL                             18.24 minutt

Nr. 2     Eldrid Myhre                                     Velledalen IL                                        20.16     '

Nr. 3     Gry Bakke Payling                           Stamina                                     24.20     '

Nr. 4     Henriette Bakke                               Sykkylven IL                             24.40     '

 

Damer senior              10 km (1 stk.) :

Nr. 1     Janne Tomtum                                 Velledalen IL                                        46.48 minutt

 

Herrar senior                  5 km (1 stk.) :

Nr. 1     Sigbjørn Brunstad                           Velledalen IL                                        33.40 minutt

 

Herrar senior               10 km (11 stk.) :

Nr.    1   Stian Mork                                         Emblem IL                           29.17 minutt

Nr.    2   Svein Arne Nakken                            Velledalen IL                         29.33     '

Nr.    3   Anders Wigdahl                               Velledalen IL                            30.03     '

Nr.    4   Severin Grebstad                             Sykkylven IL                            31.35     '

Nr.    5   Geir Ove Kveen                               Sykk. Motorkross klubb             35.15     '

Nr.    6   Odd Johan Fladmark                      No-Team (Ålesund)                    36.30     '

Nr.    7   Berth David Wilhelmsen                Sykkylven IL                                37.23     '

Nr.    8   Hans Kristian Aarhuus                   Sykkylven IL                               40.38     '

Nr.    9   Henrik Øye                                        SUSK                                     41.59     '

Nr. 10 Lars Aam Ramstad                          No-Team                                    45.03     '

Nr. 11   Bjørn Urkedal                                   IL Ravn (Haram)                       DNF



Publisert: Måndag 26. Mars 2018 Kl. 18:31
Siste nyhende
O-gruppa VIL, terminliste våren 2020
-endringer kan forekomme, følg med på Facebook-gruppa «Orienteringsløp Sykkylven».
Les meir (17.02.2020)
Lokale resultat frå Furusjøen Rundt
ArkivfotoSvein vart nummer sju i klasse 50-54 år, Kjell Magnar nummer 16 i klasse 30-34 år.
Les meir (17.02.2020)
Vert det «Barnas Fjellsæterrunde i vinter..?
arkivfotoTruleg JA, seier langrennsgruppa i Velledalen IL som nyleg har hatt møte.
Les meir (11.02.2020)
Ny trakkemaskin står klar
Langrennsgruppa melder at ei ny trakkemaskin formeleg hungrar etter meir snø i Ladalen.
Les meir (11.02.2020)
Plass til fleire på Idrettsgalla
Dagen før påmeldingsfristen går ut melder kasserar i VIL, Henning Tandstad , om kring 20 ledige plassar.
Les meir (11.02.2020)
Bilskiltet «ARNE 371» sine band til Velledalen IL
Han vart KM-vinnar for Velledalen IL i 1960 med 2,77 meter, men gav seg ikkje før han hoppa 3,71 i stille lengde.
Les meir (11.02.2020)
Anders Wigdahl gjekk Sjusjøen Skimaraton
Endeleg har vi eit ski-resultat og melde – frå VIL-avdelinga på Austlandet.
Les meir (09.02.2020)
Vinterkarusell nr 4: Andreas og Frode klassevinnarar
Fem menn representerte Velledalen IL under fjerde løpet av Vinterkarusellen i Ålesund.
Les meir (08.02.2020)
May Evy beste kvinne på 5 kilometer
May Evy Nesheim vart beste kvinne på 5 kilometer med tida 22.17 under Ålesund Vinterkarusell. Også Lillian Nykrem klassevinnar.
Les meir (08.02.2020)
Bladet «Runners World» skriv om Kjell Magnar
Heile fem sider – framsida og fire inne i bladet - har løpsbladet «Runners World» spandert på Kjell Magnar Berli.
Les meir (08.02.2020)
Nye karusell-løp i Ålesund 8.februar
arkivfotoFå utøvarar har førebels meldt seg på, men Olaf Einar Øien stiller på 5 km.
Les meir (05.02.2020)
Velkommen til sonerenn i Hyttehola på Hellesylt laurdag 8. februar.
Rennet går i fristil, med start klokka 12.30, individuell start og normaldistanse.
Les meir (05.02.2020)
Dei finaste nedslaga
Med Helge Lødøen sin bortgang har Velledalen mist ein sann idretts-ven.
Les meir (04.02.2020)
Krevjande helgakonkurranse
Men Kristin Grebstad visste at Katrine Ulriksen (VIL-leiar I 1997) var rett svar denne gongen.
Les meir (03.02.2020)
Idrettsgalla 22.februar – påmeldingsfrist 12.febr.
arkivfotoI år er det påmelding til Velledalen IL sin Idrettsgalla –frist for påmelding er 12.februar.
Les meir (03.02.2020)
Fire blad Nakken i Oslo Winterrun 2020.
I går kvitterte Sivert og Andreas Mosby Nakken ut ei av julegåvene sine. Far Svein og mor Anita var også mellom deltakarane.
Les meir (02.02.2020)
Tusen, tusen takk til 94 grasrotspelarar!
Januar vart ein knallmånad med 2662 grasrotkroner til Velledalen IL.
Les meir (01.02.2020)
Britt Janne 40 år 1.februar
arkivfotoJubileuma kjem tett i Velledalen IL for tida. I dag er det Britt Janne sin tur.
Les meir (01.02.2020)
Krevjande helga-konkurranse
Faktum er at det er 23 år sidan sist leiaren i Velledalen IL budde andre stadar enn på Hole.
Les meir (31.01.2020)
Hurra for VIL-leiaren som fyller 60 år 30.januar!
30.januar fyller Hau-tvillingane (Kai Roger og Ove Inge) 60 år.
Les meir (29.01.2020)
O-gruppa i VIL har søkt midlar til skulegardskart
Velledalen IL – o-gruppa har søkt midlar frå Forbundet til skulegardskart, kartteiknings-kurs og kurs for tilsette ved skular.
Les meir (28.01.2020)
Visste du at………..
arkivfotoNettsida friskar opp nokre som har sportslege jubileum i 2020
Les meir (27.01.2020)
Vanskeleg konkurranse – Leif Karlsen vinnar
Denne gongen var konkurransen så vanskeleg at det kom inn akkurat like mange gale svar som rette.
Les meir (27.01.2020)
Galla for sportslege sprell 22.februar
arkivfotoVelledalen IL arrangerer Idrettsgalla i Velledalen grendahus laurdag 22.februar.
Les meir (27.01.2020)
Brunstadbakken i vinden
Takka vere nokre foto i Sunnmørsposten frå hopprennet i 1962, har Brunstadbakken i Velledalen på nytt blitt løfta fram i lysey.
Les meir (25.01.2020)
Nærsprinten – nytt tilbod for unge løparar
Fyrste løp – av i alt fem - i cupen vert arrangert på Brunstad fredag 3.april.
Les meir (25.01.2020)
Lokal kvintett går Birkebeiner-rennet
arkivfotoDå vi sjekka påmeldingane til Birkebeiner-rennet den 20. januar fann vi fire sykkylvingar på listene.
Les meir (25.01.2020)
VIL har signert styrmann med vind i segla
Idrettslaget sin plattformarbeidar, som tidlegare var kasserar, får selskap av styrmann som også er relatert til oljebransja i sitt yrkesliv.
Les meir (22.01.2020)
Meir om mangekamp og Henrik sitt NM-gull
Mangekamp innandørs for menn har sju øvingar, mot ti øvingar utandørs.
Les meir (21.01.2020)
Henrik Johan Holmberg NM-vinnar i mangekamp
Henrik Johan Holmberg, Vik IL, vart i helga NM-vinnar i NM i mangekamp i Nes Arena (innandørs).
Les meir (19.01.2020)

 Arkiv
Kalender
Komande aktivitetar:
La22.02
To19.03
Fr03.04
To30.04
Fr01.05
Nettsidene er oppdatert og publisert hos Besøk www.pronett.no