Navigasjon
Navigasjon
TeleNor-Fjellsætercup og BM for Sykkylven i langrenn

Løparar utan tidtaking:

Gutar 3 år                        2 km (1 stk.) :

Tobias Josefsen Slettvold                          Ikornnes FUS   (barneh.)

 

Gutar 4 år                        2 km (3 stk.) :

Nicolai Welle-Blandhoel                            Gulldalen b.hage (Oslo)

Johannes Mandal-Bueide                                    Vikedalen barnehage

Jonas Davik                                                 Bergen kommune

 

Jenter 5 år                                2 km (3 stk.) :

Alette Skrede                                                Ikornnes FUS   (barneh.)

Elvine Johansen Bjerkvik                          Trondheim kommune

Tomine Sæbø Melseth                               Ikornnes FUS   (barneh.)

 

Gutar 5 år                        2 km (4 stk.) :

Ola Drotninghaug                                       Velledalen Nat.barnehage

Olav Klokk                                                    Ullavik barnehage

Lars Netland Brunstad                               Vikedalen barnehage

Eirik Davik Nicolaysen                               Koll IL (Oslo)

 

Jenter 6 år                                2 km (4 stk.) :

Ingrid Andreassen                                       Krikane barnehage

Lily Bakke Payling                                      Ullavik barnehage

Ida Marie Klokkehaug                                Vik barnehage

Linea Welle-Smidt                                       Solgården barneh. (Asker)

 

Gutar 6 år                        2 km (5 stk.) :

Liam Brekke                                                 Vikedalen barnehage

Sondre Johan Holmen Svindseth                       Ullavik barnehage

Alfred Masdal                                               Vikedalen barneh. / VIL

Lasse Urkedal Sandvik                              Tryggheim barnehage

Daniel Welle-Blandhoel                            Gulldalen b.hage (Oslo)

 

Jenter 7 år                                2 km (4 stk.) :

Emmelie Blakstad                                       Ullavik skule

Anna Netland Brunstad                             Vik skule

Solveig Klokk Hveen                                  Korsvoll skole (Oslo)

Olianna Bakke                                             Ullavik skule

 

Gutar 7 år                        2 km (5 stk.) :

Markus Rypdal Bjørke                                Velledalen Montes. skule

Lars Joakim Tuva Kveen                            Aure skule

Amund Watters Øye                                    Ullavik skule

Peder Andreas Rutledal                             Sula kommune

Johannes Linga                                          Velled. Montes. skule / VIL

Jenter 8 år                                2 km (5 stk.) :

Molly Brekke                                                 Vik skule

Selma Welle-Smidt                                     Jansløkka skole (Asker)

Kanutte Tennøy Urkedal                            Tennfjord skule (Haram)

Hanna Blindheim                                        Ullavik skule

Eline Halle Nerland                                                Larsnes skule

 

Gutar 8 år                        2 km (5 stk.) :

Tim Bakke Payling                                      Ullavik skule

Noralf Masdal                                               Vik skule / VIL

Daniel Andreassen                                     Ullavik skule

Alvin Nilsen                                                  Blindheim barneskole

Elias Davik                                                   Bergen kommune

 

Jenter 9 år                                2 km (4 stk.) :

Pernille Marie Ekornes Skrede                Sørestranda skule

Selma Bakke                                                            Ullavik skule

Oline Sandvik                                              Gimlebakken skole (Bergen)

Nora Ingeborg Rutledal                              Sula kommune

 

Gutar 9 år                        2 km (5 stk.) :

Fredrik Sandvik                                           Gimlebakken skole (Bergen)    

Peter Eriksen Fet                                         Sørestranda skule

Sigve Elias Holmen Svindseth                 Ullavik skule

Steffen Mork                                                 Emblem IL

Ole Martin Klokkehaug                              Vik skule

 

Jenter 10 år                    2 km (5 stk.) :

Helena Blakstad                                          Ullavik skule

Pernille Linga                                              Velledalen Montes. skule

Hedda Mandal-Bueide                               Aure skule

Emilia Gjerde                                                Sørestranda skule

Emma Aurdal                                               Ullavik skule

 

Gutar 10 år                     2 km (7 stk.) :

Troy Bakke Payling                                     Ullavik skule

Vebjørn Aarhuus Utgård                            Ullavik skule

Jonatan Urkedal Fladmark                                    Blindheim barneskole

Jacob Welle-Smidt                                      Jansløkka skole (Asker)

Elias Overå                                                   Aure skule

Oscar Grebstad                                            Nedre Bekkel. skole (Oslo)

Petter Røyr                                                   Heming IL (Oslo)

 

Jenter 11 år                    2 km (2 stk.) :

Alise Blindheim                                           Ullavik skule

Celina Frederiksen                                     Ullavik skule

 

Gutar 11 år                      2 km (2 stk.) :

Marcus Andreassen                                               Ullavik skule

Henrik Tandstad Harstad                           Vik skule

Løparar med tidtaking:

Jenter 12 år                    2 km (1 stk.) :

Nr. 1     Oline Klokkehaug                           Vik skule                                    12.25 minutt

 

Gutar 13 år                     3 km (1 stk.) :

Nr. 1     Bendik Tennøy Urkedal                  IL Ravn (Haram)                       12.33 minutt

Nr. 2     Andreas Austbø                               IL Ravn (Haram)                       20.04     '

 

Gutar 15 år                     3 km (1 stk.) :

Nr. 1     Sivert Mosby Nakken                      SUSK / Velledalen IL              24.15 minutt

Nr. 2     Andreas Mosby Nakken                 SUSK / Velledalen IL              24.28     '

 

Damer senior                 2,5 km (1 stk.) :

Nr. 1     Astrid Hausvik                                  Sykkylven IL                             16.29 minutt

 

Damer senior                 5 km (4 stk.) :

Nr. 1     Evy Ann Ekornes                             Sykkylven IL                             18.24 minutt

Nr. 2     Eldrid Myhre                                     Velledalen IL                                        20.16     '

Nr. 3     Gry Bakke Payling                           Stamina                                     24.20     '

Nr. 4     Henriette Bakke                               Sykkylven IL                             24.40     '

 

Damer senior              10 km (1 stk.) :

Nr. 1     Janne Tomtum                                 Velledalen IL                                        46.48 minutt

 

Herrar senior                  5 km (1 stk.) :

Nr. 1     Sigbjørn Brunstad                           Velledalen IL                                        33.40 minutt

 

Herrar senior               10 km (11 stk.) :

Nr.    1   Stian Mork                                         Emblem IL                           29.17 minutt

Nr.    2   Svein Arne Nakken                            Velledalen IL                         29.33     '

Nr.    3   Anders Wigdahl                               Velledalen IL                            30.03     '

Nr.    4   Severin Grebstad                             Sykkylven IL                            31.35     '

Nr.    5   Geir Ove Kveen                               Sykk. Motorkross klubb             35.15     '

Nr.    6   Odd Johan Fladmark                      No-Team (Ålesund)                    36.30     '

Nr.    7   Berth David Wilhelmsen                Sykkylven IL                                37.23     '

Nr.    8   Hans Kristian Aarhuus                   Sykkylven IL                               40.38     '

Nr.    9   Henrik Øye                                        SUSK                                     41.59     '

Nr. 10 Lars Aam Ramstad                          No-Team                                    45.03     '

Nr. 11   Bjørn Urkedal                                   IL Ravn (Haram)                       DNF



Publisert: Måndag 26. Mars 2018 Kl. 18:31
Siste nyhende
Dette likar vi, Bjørg Iren!
Det er tøft gjort, og klart vi vert begeistra, når VIL-medlemar på 52 debuterer i Birkebeinerrittet.
Les meir (18.09.2019)
Full mobilisering med «pølsegjeng og program-seljarar»
Historisk klipp frå 1960-talet syner at mange vart kalla ut når det skulle arrangerast storrenn i Brunstadbakken.
Les meir (18.09.2019)
Per Inge sterk i «Blodslitet»
Per Inge Bjørnestad og Svein Arne Nakken representerte Velledalen IL under «Blodslitet» i Ålesund sist veke.
Les meir (16.09.2019)
Stor VIL-tropp til KM langdistanse på Emblem
Velledalen IL imponerer med 23 påmelde til KM landistanse på Emblem sundag 8.september.
Les meir (06.09.2019)
Ny O-stjerner
Samling på Fjellsætra
Les meir (04.09.2019)
Velledalen IL arrangerar 3000 meters-test
Friidrettsleiaren og kasseraren inviterar til intervalltreningar som endar i 3000 meters-test på Ikornnes Idrettspark i slutten av september.
Les meir (04.09.2019)
Topp-3 «Over Stokk og Stein» i ungdomsklassa
Vi har før meldt at Andreas Mosby Nakken tok ein sterk 2.plass i Follestaddalen. Her kjem resultata.
Les meir (02.09.2019)
2243 grasrotkroner i august månad
Velledalen IL takkar sine 91 spelarar for støtta
Les meir (02.09.2019)
Oslo Toughest
Det har vært to Toughest løp nå etter sommeren. Finland først for to uker siden, og Oslo denne helgen.
Les meir (02.09.2019)
Flott innsats av VIL sine løparar under Haustsprinten.
Av våre vart det klassesigrar til Ingeborg Skogen, Oleanne Øye Hole og Inger Haldis Kurseth Tandstad. Av herrane våre gjorde Alastair Brunton det best.
Les meir (02.09.2019)
Birkebeinerrittet: Hurra for debutant Bjørg Iren!
arkivfotoVelledalen IL var representert i årets Birkebeinerritt med debutant Bjørg Iren Strøm.
Les meir (01.09.2019)
Nikolai nummer 23 av mannfolka i Oslo
Nikolai stod over løpet i Finland, men i Oslo var han tilbake med solid innsats.
Les meir (01.09.2019)
Anette sjuande beste beste kvinne under Toughest Oslo
Hinderløpet «Toughest Oslo» vart arrangert i Holmenkollen laurdag 31. august. Her får du dei beste kvinneresultata.
Les meir (01.09.2019)
Andreas Mosby Nakken sterk «Over stokk og stein»
Andreas Mosby Nakken vart i dag nummer to i hinderløpet «Over stokk og stein» i Follestaddalen.
Les meir (31.08.2019)
Pallplassar til Frode og May-Evy under Pederløpet
Sterk VIL-trio i aksjon under Pederløpet som vart arrangert i Spjelkavika laurdag 31.august.
Les meir (31.08.2019)
Vellukka o-samling laurdag
Med Fjellsæter Ungdomssenter som base vart det gjennomført ei prima o-samling laurdag i regi av o-kretsen i fylket og Velledalen IL
Les meir (31.08.2019)
Stor idrettshelg i vente
Birkebeinerrittet, Toughest Oslo og o-løp på heimebane er litt av det som står på programmet denne helga.
Les meir (30.08.2019)
Fire Bengt-mål knekte Hasundgot
Møter Hovdebygda til toppoppgjer på Dalemyra 5.september
Les meir (30.08.2019)
Osloavdelinga til Velledalen IL veks
Vi har før meldt at Ola Nesheim har kome i tilgang, og no kan kasserar Henning Tandstad stadfeste at Kristoffer Selmer også har hamna i det gode selskap.
Les meir (26.08.2019)
Sluttrapport for Ramstaddalsløpet 2019
sundag 25. august Slutt-tid: 3.50.22 timar
Les meir (26.08.2019)
1851 Opp Ned Norddal i helga
arkivfotoOlaf Einar Øien deltok i løpet som gjekk opp og ned Daurmålsfjellet (805 meter over havet).
Les meir (26.08.2019)
Midtnorsk lagkonkurranse i orientering
Rapport frå deltakarar i lagkonkurransen
Les meir (26.08.2019)
Meir frå Midt-Norsk: - Prioriterte gutane
O-leiar Pernille prioriterte Mikkel og Tobias på andre dag av Midt-Norsk meisterskap i orientering i Stjørdal.
Les meir (25.08.2019)
Jonny klassevinnar i opningsrennet av Vikabakken
Med ståande hopp på 2 x 17 meter vart Jonny Mauren klassevinnar i G 11 år under den offisielle opninga av Vikabakken i Spjelkavik.
Les meir (24.08.2019)
Ramstaddalsløpet 2019
arkivfotoSundag 25. august kl. 09.30
Les meir (24.08.2019)
Flotte VIL-prestasjonar i Midt – Norsk
arkivfotoTre av knappe 400 deltakarar representerte Velledalen IL då Midt – Norsk Meisterskap i orientering opna med sprint i Stjørdal i dag.
Les meir (23.08.2019)
Vellukka o-trening ved Svartevatnet
Fire klubbar var representerte under o-treninga torsdag.
Les meir (23.08.2019)
Geir Nilsen opna påmeldinga i Haustsprinten
1.september arrangerer Velledalen IL o-løp med namnet «Haustsprinten» i Ladalen. Geir Nilsen, Emblem IL, var raskast ute med påmeldinga.
Les meir (20.08.2019)
Orientering: Midt-Norsk Meisterskap komande helg
357 påmelde på sprinten, 430 på langdistanse. Mikkel, Tobias og Pernille Ibsen Lervåg representerer Velledalen IL.
Les meir (20.08.2019)
Ver med på Ramstaddalsløpet 2019
25. august er det igjen tid for Ramstaddalsløpet.
Les meir (19.08.2019)

 Arkiv
Kalender
Komande aktivitetar:
Nettsidene er oppdatert og publisert hos Besøk www.pronett.no