Navigasjon
Navigasjon
TeleNor-Fjellsætercup i langrenn

 

Løparar utan tidtaking


Gutar 4 år2 km (2 stk.) :

Aron Lade  Vikedalen barnehage

Sigurd Fløttum Fauske  Blakstad barnehage

Jenter 5 år2 km (1 stk.) :

Ellinor Sølvik Tandstad   Tandstad barnehage

Gutar 5 år2 km (2 stk.) :

Ulrik Aarhuus Mandal   Vikedalen barnehage

Ola Drotninghaug  Velledalen Nat.barnehage

Jenter 6 år2 km (5 stk.) :

Marie Øyen Klokk  Krikane barnehage

Alvilde Kristine Tandstad  Tandstad barnehage

Lily Bakke Payling  Ullavik barnehage

Vilde Hellebostad Våtmyr  Blakstad barnehage

Ingrid Andreassen  Krikane barnehage

Jenter 7 år2 km (4 stk.) :

Emmelie Haram Blakstad Ullavik skule

Sofie Fløttum Fauske   Ullavik skule

Marte Sandal   Vik skule

AliciaPolen

Gutar 7 år2 km (5 stk.) :

Markus Rypdal Bjørke    Velledalen Montes. skule

Ruben Lade   Vik skule

Amund Watters Øye   Ullavik skule

Johannes Linga  Velledalen Montes. skule

Lars Joakim Kveen   Aure skule

Jenter 8 år2 km (6 stk.) :

Molly Brekke   Vik skule

Hanna Blindheim  Ullavik skule

Leanna Grebstad  Vik skule

Benedikte Sølvik Tandstad   Tandstad skule

Savanna Fure  Ullavik skule

Signy Haugen  Ullavik skule / Speidaren

Gutar 8 år2 km (9 stk.) :

Oskar Øyen Klokk   Vik skule

Noralf Masdal  Vik skule

Aleksander Arciszewski

Sigve Holsen Brunstad   Ullavik skule / Speidaren

Daniel Andreassen   Ullavik skule

Iver André Blakstad   Sørestr. skule / Speidaren

Laurits Pileberg Valderhaug   Ullavik skule

Marcus André Sandvær   Vik skule

Hogne Brekke  Vik skule

Jenter 9 år2 km (2 stk.) :

Pernille Marie Ekornes Skrede    Sørestranda skule

Vilde Sandal   Vik skule / Speidaren

Gutar 9 år2 km (4 stk.) :

Johan Fløttum Fauske  Ullavik skule / Speidaren

Daniel Støylen Ebbesvik  Vik skule / Speidaren

Torstein Rotevatn  Vik skule / Speidaren

Jonatan Liaskar  Vik skule / Speidaren


Jenter 10 år2 km (6 stk.) :

Helena Haram Bakstad  Ullavik skule

Ella Kanutte Hellebostad Våtmyr   Sørestranda skule

Julie Angelica Aure Strømme   Velledalen Montes. skule

Pernille Linga  Velledalen Montes. skule

Aleksandra Sølvik Tandstad  Tandstad skule

Gunvor Grande  Sørestranda skule


Gutar 10 år2 km (4 stk.) :

Alfred Aure   Aure skule

Troy Bakke Payling  Ullavik skule

Elias Overå  Aure skule

Andreas Blindheim  Aure skule


Jenter 11 år2 km (2 stk.) :

Alise Blindheim  Ullavik skule

Ane Lunde  Sørestranda skule / IIL

Gutar 11 år2 km (1 stk.) :

Ludvig Øyen Klokk  Vik skule

Løparar med tidtaking:

Gutar 12 år2 km (2 stk.) :

 

 

Nr. 1Leonard Grebstad Vik skule13.10 minutt

Nr. 2Patrik Tandstad Brunstad Sørestranda skule13.44 '

Gutar 13 år3 km (1stk.) :

Nr. 1Jakob Lunde Sørestr. skule / IIL19.58 minutt


Gutar 15 år5 km (2 stk.) :

Nr. 1 Sivert Mosby Nakken   SUSK / Velledalen IL 27.20 minutt

Nr. 2 Andreas Mosby Nakken  SUSK / Velledalen IL 28.19 '

Damer senior5 km (2 stk.) :

Nr. 1 Marit Eide Lunde Ikornnes IL24.08 minutt

Nr. 2 Eldrid Myhre  Velledalen IL25.24 '


Herrar senior10 km (4 stk.) :

Nr. 1 Svein Arne Nakken  Velledalen IL33.54 minutt

Nr. 2 Geir Ove Kveen   Sykk. Motorkross kl. 38.00 '

Nr. 3 Sevrin Grebstad  Sykkylven IL39.22 '

Nr. 4 Sveinung Grebstad    Sykkylven IL41.00 '




Publisert: Fredag 9. Februar 2018 Kl. 07:09
Siste nyhende
Olaf og Alf Petter klassevinnarar på Hareid
arkivfotoSnipsøyrvatnet Rundt (12,5 km) vart avvikla på Hareid laurdag 19. oktober.
Les meir (21.10.2018)
Fine prestasjonar i Hytteplanmila
Velledalen IL, avdeling Aust, var representert med fire utøvarar under Hytteplanmila ved Hønefoss laurdag.
Les meir (21.10.2018)
Trimpostane: 109 noteringar på Holetindane
arkivfotoNok med to turar på denne trimposten for ei topp-5 plassering. Og vinnaren må kallast stabil.
Les meir (21.10.2018)
Nok ei gåve frå «gromjentene»
I fjor gav Elsa Welle og Svanhild Brunstad ein barnebunad til arrangørane av Førjulsmessa. Les kva dei har gitt dette året.
Les meir (20.10.2018)
Trimpostane 2018: Syltynt på Høgsætra.
Høgsætra trimpost (Fet) vart svakaste post i 2018. Les meir og du vil få namnet på post-vinnaren.
Les meir (20.10.2018)
Osloavdelinga tungt inn i Hytteplanmila
Velledalen IL vert representerte under Hytteplanmila ved Hønefoss og Snipsøyrvatnet Rundt på Hareid denne helga.
Les meir (19.10.2018)
Pyramide-intervall sundag 21.oktober
Frammøte ved Fet bru klokka 10.15.
Les meir (19.10.2018)
Kjøp o-boka 2018!
Omtale finn du på orientering.no
Les meir (19.10.2018)
Rapport frå Emma

Samstundes som Christina og eg meldte oss på Hornindal Ru...

Les meir (16.10.2018)
Team Bøe onsdag 17. oktober
Frammøte ved Nærbutikken i Velledalen klokka 10.00
Les meir (16.10.2018)
Intervall-trening i sommartemperatur
Fuktig luft og kring 20 plussgrader då eit fint knippe utøvarar møtte til intervall-trening ved Fetbrua sundag 14. oktober.
Les meir (14.10.2018)
Årsbeste av Roger Malvin
Nummer åtte av 60 fullførande i klasse M 50-54 år under Nøklevann Rundt i helga let seg absolutt høyre Roger Malvin Hole!
Les meir (14.10.2018)
Velledalen IL, avdeling aust, arrangerer treningsleir
Kanskje nokre av desse stiller?Sommaren 2019 vert det treningsleir i Velledalen. Arrangert av Velledalen IL, avdeling aust.
Les meir (13.10.2018)
TRIMPOSTAR: Ny sesong i gang
Trimbøkene på VIL sine 14 postar er skifta, som betyr vi er inne i ny sesong, som strekkjer seg frå oktober 2018 til oktober 2019.
Les meir (13.10.2018)
Velkomen til ny intervall-trening 14. oktober
Frammøte ved Fet Bru sundag 14. oktober klokka 10.15. Denne gongen flate intervall-drag på grusveg langs Fetvatnet.
Les meir (13.10.2018)
Henning Tandstad ny kasserar i VIL
VIL-styret har gjort nokre små-rokkeringar.
Les meir (12.10.2018)
Glen Ørjan senka FK Sykkylven
Med 2-3 tap mot Valder torsdag, er det siste snev av håp om ståplass ute for FK Sykkylven.
Les meir (12.10.2018)
Førjulsmessa har 25 års jubileum
Har du ikkje meldt deg på..? kontakt Elisabeth Sjøli snarast, det er berre fem veker til messestart.
Les meir (12.10.2018)
Tøffe Emma Olin har gjort det
Fullførte Kosice Peace Maraton dagen før 19 års dagen
Les meir (09.10.2018)
Frode beste VIL-løpar under Østremsætra Opp
Frode Mauren sprang raskast av VIL sin kvartett. Radka og Olaf vart klassevinnarar.
Les meir (07.10.2018)
Hareid slo FK Sykkylven 3-1
Hareid vann den viktige botnkampen mot FK Sykkyven og sende dermed gjestane nådelaust ned i 5.divisjon.
Les meir (05.10.2018)
Østremsetra Opp på Emblem 6.oktober
Velledalen IL vert representert med fleire habile løparar
Les meir (05.10.2018)
Lagnadskamp for FK Sykkylven på Hareid
Faktisk kan det vere «vinn eller forsvinn» for FK Sykkylven fredag 5.oktober når laget møter Hareid på bortebane.
Les meir (04.10.2018)
Ikkje alt er dyrt i Oslo
VIL-medlemar sprang motbakkeløpet Skjennungstua Opp, der varm hønsesuppe med brød, kaffi, kakao og bolle var inkludert i startkontingent på 120 kroner.
Les meir (04.10.2018)
Team Bøe vil ha deg med onsdag 3.oktober
Lett mosjonering med start frå Nærbutikken i Velledalen klokka 10.00
Les meir (01.10.2018)
Njål nummer ti i «Oslos Bratteste»
Ikkje lenge etter Njål Torillson Tyssing sprang heilmaraton i overkant av 2.50, mønstra han på ein motbakkesprint i Oslo.
Les meir (01.10.2018)
Takk for 3041 grasrotkroner i september!
September vart ein knallmånad med over 3000 grasrotkroner.
Les meir (01.10.2018)
Pernille avslutta med sterk 2.plass
ArkivfotoÅrets siste lokale o-løp, «Fjellgeita» vart avvikla på Emblem 30.september
Les meir (01.10.2018)
Kjempetalent med slektskapsband til Fet
Kaspar Fet var ein kjend mann i Velledalen. No har det dukka opp ein ny kar med mest same namn, nemleg Kasper Fet Støtvig.
Les meir (01.10.2018)
Kven sat i UK i 1978…?
Det har kome spørsmål om kven som sat i UK (uttakningskomiteen) hos VRF i 1978
Les meir (25.09.2018)

 Arkiv
Kalender
Komande aktivitetar:
Nettsidene er oppdatert og publisert hos Besøk www.pronett.no